472- Dzień Matki
Instagram

Witajcie !
Kochani jak wiemy 26 maja jest obchodzony Dzień Matki. Myślę, że jest to ważne święto dla wielu z Nas. Każda pragnie podarować coś swojej mamie za wszystkie lata dobroci, poświęcenia, miłości, radości. Jak także nigdy nie zapominam o swojej mamie. Chciałabym Wam trochę pomóc co możecie podarować swoim mamom. 
Czerwone róże, coś co prawie każda kobieta kocha. Zwykły bukiet kwiatów, a cieszy. Jest to typowa klasyka, lecz zawsze chwyta za serce. 


 Źródło

Perfumy. Myślę, że to bardzo dobry pomysł, ponieważ dzięki temu Wasza mama zawsze będzie kojarzyła ten zapach z Wami. Czasem nie warto iść w to co widzimy, że używa, lecz sięgnąć po coś nowego. Dzięki temu mama pozna nowy zapach, który być może stanie się jej ulubionym, lecz także zawsze będzie kojarzyła ten jeden zapach z nami. Nasz mózg zapisuje w pamięci tego typu rzeczy i automatycznie czując zapach będzie go kojarzyła z Wami. 
 Źródło


Kolacja. Kto nie lubi dobrze zjeść? W przypadku mojej mamy nie może ona sobie pozwalać na częste obiady w miejscach publicznych zwyczajnie dlatego, że jest bardzo zabieganą kobietą i jakby nie patrzeć wszystko kosztuję. Dlatego dobrym pomysłem jest wspólna kolacja w przyjemnej restauracji z lampką wina. 
Źródło

Kosmetyki. Która kobieta nie kocha kosmetyków? Zawsze znajdzie się coś czego brakuje lub zwyczajnie w świecie jest pragnienie czegoś nowego. 

 Źródło

Biżuteria, klasyka lecz jaka piękna. Zostaje z nam na lata, a prezent okazuje się strzałem w 10 więc tutaj też możecie poszperać co będzie idealne dla Waszej mamy.

 Źródło


A Wy kochane co planujecie dla SWOICH MAM ?:)


Udostępnij ten post

8 komentarzy :

 1. Ja jeszcze nie mam pomysłu :( ale chyba skompletuje jej zestaw kosmetykow ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już prezent dla swojej mamy mam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne i trafne propozycje. Ja moją Mamę obdarowywałam za każdym razem czymś innym. Ale bukiet kwiatów był obowiązkowy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też jeszcze nie wpadłam na to, co chciałabym kupić :(
  Pozdrawiam, CapelliSani.

  OdpowiedzUsuń
 5. ładny gest :) A tak ogólnie to prowadzisz ciekawego bloga :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja pewnie kupię mamie jakieś perfumy :)

  OdpowiedzUsuń

Cześć:) Miło, że skusiłam Cię do pozostawienia komentarza. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje mnie do dalszego działania na blogu.

P.S. Komentarze obraźliwe, które nie mają zamiaru konstruktywnej krytyki będą usuwane. Kultura na moim blogu to podstawa! Pamiętaj o tym :)