456- Fitoteka woda różana
Instagram

Witajcie !
Dzisiaj mam dla Was recenzję wody różanej z Fitoteka.


Strona internetowa producenta:
KLIK

Informacje od producenta:
Uwaga! Ten produkt jest surowcem kosmetycznym. Przed zastosowaniem na skórę zalecamy rozcieńczenie z wodą w proporcjach 1:1.
Prawdziwa woda różana powstaje w procesie uzyskiwania olejku różanego podczas destylacji płatków kwiatów. Zawiera niewielkie ilości olejku eterycznego oraz wywar z roślin. Podczas destylacji płatki róży oddają do środowiska wodnego również związki cukrowe, garbniki, flawonoidy, witaminy (w tym witaminę C) i sole mineralne. Czysta woda różana może być doskonałym tonikiem do cery dojrzalej i suchej. Alergikom zaleca się ją rozcieńczać. Wodę różaną można dodawać do maseczek i kremów (jako fazę wodną). Działa odżywczo, nawilżająco i wygładzająco. Nie należy mylić wody aromatycznej z wodami toaletowymi, które zawierają syntetyczne substancje zapachowe i służą do perfumowania, nie zaś do pielęgnacji. Wody roślinne mają bogaty, zbilansowany skład, są delikatniejsze od olejków i nie powodują uczuleń.


Skład:
Rosa Damascena Flower Water, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate.Moja opinia:
Wodę rozcieńczam 1 do 1 z wodą, zapach przepiękny, czuć w nim róże. Jest to świetny produkt dla osób ze skórą suchą, normalną, która potrzebuje nawilżenia. U mnie jest to mój produkt numer jeden w codziennej pielęgnacji skóry. Uzyskuje dzięki temu produktowi cudowne wygładzenie, odżywienie, a skóra staje się znacznie bardziej promienna.
Często rozrabiając glinki zamiast wody, sięgam po wodę różana. Nie dość, że czuję cudowny zapach to dodatkowo mam nawilżanie skóry co jest potrzebne w codziennej pielęgnacji.
Skład bardzo przyjemny, moja skóra go akceptuje. Czyli nie wystąpiły skutki uboczne, brak wyprysków, podrażnienia, pieczenia.

Ocena:

10/10


Udostępnij ten post

4 komentarze :

  1. woda różana ciekawi mnie od dawna i z pewnością ją wypróbuje ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Znam wodę różaną bardzo dobrze i uwielbiam! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Coś różanego chętnie bym wypróbowała :D

    OdpowiedzUsuń

Cześć:) Miło, że skusiłam Cię do pozostawienia komentarza. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje mnie do dalszego działania na blogu.

P.S. Komentarze obraźliwe, które nie mają zamiaru konstruktywnej krytyki będą usuwane. Kultura na moim blogu to podstawa! Pamiętaj o tym :)