621- LAKIER ŻELOWY GLOSSY GEL INGRID NR. 529
Cześć dziewczyny!

Dawno nie było wpisu paznokciowego, bardzo dawno… Więc postanowiłam nadrobić zaległości.

LAKIER ŻELOWY GLOSSY GEL INGRID NR. 529

Informacje producenta:
Lakier Glossy Gel INGRID nadaje paznokciom wyjątkowo  intensywny kolor oraz niepowtarzalny połysk już za pierwszym pociągnięciem. Nowoczesna formuła zapewnia równomierne krycie, a szeroki, płaski pędzelek gwarantuje perfekcyjną aplikację. Produkt utwardza płytkę paznokcia oraz doskonale do niej przylega dzięki czemu manicure jest trwały przez kilka dni.

Strona internetowa producenta:

Recenzowany odcień:
529

Jak wiecie mam dwa lakiery z tej kolekcji, przepiękny delikatnie kawowy kolor, który skradł moje serce i chyba gości najczęściej na moich paznokciach, nie potrafię się z nim rozstać, ale mam też klasyczną biel, która bardzo przydaje mi się w lecie, ponieważ zawsze w tym czasie stawiam na jasne odcienie paznokci. Jak widzicie kolor jest śnieżno biały, mam na paznokciach dwie warstwy, ale chyba jeszcze jedna by wszystko idealnie pokryła. Lakier utrzymuje się u mnie dość dobrze, ale to tak jak większość lakierów, lecz mimo wszystko tego nie mogę nosić zbyt długo, ponieważ dość szybko się brudzi na moich paznokciach. Pędzelek bardzo wygodny, szeroki dzięki niemu chwila moment i macie pokrytą cała płytkę bez bawienia się pół dnia. Jeżeli chodzi o wysychanie to tutaj jest różnie raz mam wrażenie, że trwa to dosłownie chwile, a przy kolejnym muszę poświęcić trochę czasu by te paznokcie były suche.


Udostępnij ten post

4 komentarze :

Cześć:) Miło, że skusiłam Cię do pozostawienia komentarza. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje mnie do dalszego działania na blogu.

P.S. Komentarze obraźliwe, które nie mają zamiaru konstruktywnej krytyki będą usuwane. Kultura na moim blogu to podstawa! Pamiętaj o tym :)