Lovely K’Lips


Cześć dziewczyny!
Dzisiaj pora na coś z kolorówki co udało mi się dorwać jakość od razu po tym kiedy te pomadki pojawiły się w drogerii. Mianowicie mowa o K’Lips od Lovely.

Informacje od producenta:
Zestaw do wykonywania makijażu ust. Zawiera płynną pomadkę o matowym wykończeniu i konturówkę do ust w tym samym kolorze.

Mój odcień:
Neutral Beauty

Jak myślę większości z Was ten zestaw coś przypomina. Powiedzmy, że jest to produkt inspirowany produktami Kylie Jenner. Mi udało się ten produkt dorwać od razu po tym jak wszedł do drogerii, lecz zaraz potem było wielkie bum i już nie dało dorwać się innych kolorów. W moje dłonie wpadł odcień bardzo neutralny i muszę przyznać, że zakochałam się w tym produkcie, tej formule i tym jak bardzo pasuje do wszelkich makijaży.
Nie liczyłam szczerze mówiąc na zbyt wiele przy użyciu tego produktu, ale okazało się, że spokojnie 6 godzin na moich ustach bez poprawek wytrzymuje. Kiedy piję nie zjada się, lecz po posiłku należy pomadkę poprawić. Plus jest taki, że znika ona z ust w sposób bardzo równomierny więc nie musimy się martwić, że po obiedzie wyglądamy dość śmiesznie. Jest to produkt wart swojej uwagi i zaopatrzę się również w inne kolory.


Udostępnij ten post

4 komentarze :

Cześć:) Miło, że skusiłam Cię do pozostawienia komentarza. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje mnie do dalszego działania na blogu.

P.S. Komentarze obraźliwe, które nie mają zamiaru konstruktywnej krytyki będą usuwane. Kultura na moim blogu to podstawa! Pamiętaj o tym :)