339- Życzenia Świąteczne 2014
Instagram


Witajcie kochani !

Dzisiaj jest Wigilia i chciałabym złożyć Wam wszystkim szczere życzenia prosto z serca.

Na początku chciałabym podziękować wszystkim czytelnikom, którzy byli ze mną od zeszłej Wigilii oraz od początku prowadzenia bloga. Jesteście wielcy, przez ostatni rok blog bardzo mocno się rozwinął od około 8 miesięcy codziennie wstawiam recenzje produktów, nie zdarzyło się jeszcze, żeby dany post nie został przeczytany przez mniejsza liczbę osób jak 100. Bardzo z tego powodu się cieszę bo to Wy motywujecie mnie do dalszego działania. Dziękuję !

Kochani nadeszła Wigilia czas w którym wybaczamy innym, spędzamy czas z rodziną. Życzę każdemu z Was, aby spędził te święta w przyjaznym gronie, żeby nie siedział samotnie przed telewizorem "biegając" między programami. Zdrowia bo przecież jest najważniejsze, wszystko zależy od niego, uśmiechu i pogody ducha, każdy człowiek, który jest szczęśliwy i czerpie radość z życia zawsze będzie zadowolony ze swoich najmniejszych osiągnięć. 
Życzę także, abyście dostali górę prezentów pod choinkę, ciepło najbliższych, oraz żeby każde jedno marzenie spełniło się do kolejnej gwiazdki. 


WESOŁYCH ŚWIĄT !!

Jeśli chodzi o posty to ze względu na święta będzie chwilowa przerwa. Jest to czas, który chce spędzić z moimi bliski, ponieważ jak żadnego roku będę miała możliwość każdy dzień spędzić z kimś z rodziny. Powrotu z recenzją możecie się spodziewać 27 grudnia w sobotę :)

VENEAA:***
Udostępnij ten post

14 komentarzy :

 1. Wesołych świąt I szczęśliwego nowego roku niech będzie jeszcze lepszy od innych dużo miłości uśmiechu w nowym roku oraz w Wigilię smacznych potraw życzy : Paulina
  http://pauline-memories.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu, wszystkiego najlepszego z okazji tych Świąt!

  całuję :)!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję i nawzajem! :) Spokojnych i Zdrowych!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana, wzajemnie spokojnych i radosnych Swiat :)

  OdpowiedzUsuń

Cześć:) Miło, że skusiłam Cię do pozostawienia komentarza. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje mnie do dalszego działania na blogu.

P.S. Komentarze obraźliwe, które nie mają zamiaru konstruktywnej krytyki będą usuwane. Kultura na moim blogu to podstawa! Pamiętaj o tym :)