570- ByeBye Mosquito, preparat odstraszający komary i kleszcze.
Instagram

Witajcie!
Dzisiaj mam dla Was recenzję ByeBye Mosquito, preparat odstraszający komary i kleszcze. 

Ten produkt kupiłam na szybko przed wyjazdem pod namioty. Chciałam mieć chociaż odrobinę ochrony, ze względu,  że tereny na które wybywałam były pokryte lasami więc byłam narażona na kleszcze, a wieczorami na ogrom komarów. Niestety dyfuzor, którym dozowałam produkt rozpadł się i wydobywa się z niego woda, którą muszę wcierać w ciało co niezbyt mnie zadowala bo wolałabym normalne rozpylanie. Mimo wszystko przy pierwszych dwóch użyciach jeszcze działała…  Muszę przyznać, że jak na produkt za 4 zł sprawdzał się dobrze, zapach nie był odpychający dla mnie, ani dla osób z mojego otoczenia lecz najważniejsze było to, że komary mniej się do mnie zbliżały, lecz niestety zdarzały się ukąszenia. Na pewno były to mniejsze ataki niż bez tego produktu więc jakieś działanie posiada. Mimo wszystko nie podoba mi się, że opakowanie się rozpadło po 2 użyciach, ponieważ nie miałam możliwości zużyć go normalnie… 
Udostępnij ten post

5 komentarzy :

 1. w tym roku całe szczęście nie było komarów :D

  OdpowiedzUsuń
 2. na szczęście w tym roku nic mnie nie pogryzło, uchroniłam sie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co roku jestem strasznie pogryziona przez komary, a w tym praktycznie nic :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja bardzo rzadko sięgam po takie produkty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. a mnie nic nie pożarło w tym roku, aż dziw! :D

  OdpowiedzUsuń

Cześć:) Miło, że skusiłam Cię do pozostawienia komentarza. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje mnie do dalszego działania na blogu.

P.S. Komentarze obraźliwe, które nie mają zamiaru konstruktywnej krytyki będą usuwane. Kultura na moim blogu to podstawa! Pamiętaj o tym :)