569- PZ Cussons, Carex, Sensitive Soft Cleansing Wipes for Hand Face And Body (Hipoalergiczne chusteczki odświeżające)
Instagram


Witajcie!

Dzisiaj mam dla Was recenzję PZ Cussons, Carex, Sensitive Soft Cleansing Wipes for Hand Face And Body (Hipoalergiczne chusteczki odświeżające)

Informacje od producenta:
Hipoalergiczne chusteczki Carex Sensitive Soft Cleansing Wipes for Hand ace And Body odświeżające z naturalnymi składnikami antybakteryjnymi do rąk, twarzy i ciała, przeznaczone do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Pozostawiają skórę higienicznie czystą, przyjemną w dotyku i świeżo pachnącą. Unikalna kombinacja naturalnych składników czynnych obecnych w miodzie manuka odpowiedzialna jest za jego właściwości antybakteryjne. Ponadto miód jest ważnym źródłem witamin, składników odżywczych i minerałów. Testowane dermatologicznie. Nie zawierają alergenów. 

Cena:
4zł / 10 szt.

Moja opinia:

Chusteczki to podstawa, chyba nie tylko w mojej torebce. Zabrałam je także ze sobą jadąc w góry i nie żałuję. Dla mnie to coś ważnego, idąc po górach nie miałam mydła i bieżącej wody, a mimo wszystko nie chciałam jeść drożdżówek brudnymi dłońmi, którymi łapałam się skał i drzew… Szczerze mówiąc o wiele bardziej lubię chusteczki nisz noszenie ze sobą żelu, mam wrażenie, że mnie mi przesuszają dłonie. Z moją atopią to bardzo ważne i mimo tego, że noszę wszędzie ze sobą krem do rąk nie przepadam za nadmiernym przesuszaniem. Chusteczki dobrze dezynfekują dłonie jak i je doczyszczają. Nie przesuszają mocno dłoni i nie pozostawiają alkoholowego zapachu na skórze. Zapach jest delikatny, nie nachalny i myślę, że warto jest posiadać takie chusteczki w swojej torebce. 
Udostępnij ten post

2 komentarze :

Cześć:) Miło, że skusiłam Cię do pozostawienia komentarza. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje mnie do dalszego działania na blogu.

P.S. Komentarze obraźliwe, które nie mają zamiaru konstruktywnej krytyki będą usuwane. Kultura na moim blogu to podstawa! Pamiętaj o tym :)