591- Philips Satinelle, depilacja za pomocą depilatora
Instagram


Witajcie!
Dzisiaj mam dla Was recenzję produktu, który używam regularnie od czerwca. Czyli depilator marki Philips Satinelle (HP6420/00).

Depilator Philips Satinelle zapewnia długotrwałą gładkość skóry. Delikatnie usuwa włoski, o długości nawet 0,5 mm, wraz z cebulkami, dzięki czemu skóra może pozostać gładka przez cztery tygodnie. W zestawie mała szczoteczka do czyszczenia.

Delikatne dyski depilujące usuwają włoski bez pociągania za skórę
Depilator jest wyposażony w delikatne dyski depilujące, które usuwają włoski o długości nawet 0,5 mm bez pociągania za skórę.

Usuwają włoski o długości nawet 0,5 mm

Wyjątkowe dyski depilujące usuwają włoski o długości nawet 0,5 mm.

Dwa ustawienia szybkości — delikatna depilacja i maksymalna wydajność

Dodatkowe ustawienie dużej szybkości pozwala usunąć drobne i trudno dostępne włoski

Szczoteczka do czyszczenia służy do usuwania włosów z dysków depilujących

Mała szczoteczka do czyszczenia służy do usuwania włosów z dysków depilujących.

Zmywalna głowica depilująca zapewnia higieniczne i łatwe czyszczenie

Depilator jest wyposażony w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co ułatwia zachowanie higieny.

Profilowany, ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodną obsługę

Zaokrąglony kształt doskonale mieści się dłoni, co umożliwia wygodne usuwanie owłosienia

Niestety ceny depilatora nie znam, ponieważ był to prezent.Sięgnęłam po depilator ze względu na szybko odrastające włoski na nogach oraz pod pachami. Depilatora używam zawsze po gorącej kąpieli, wtedy ból jest znacznie złagodzony i nie pojawiają się podrażnienia. Pierwsze zetknięcie z depilatorem skończyło się u mnie łzami, ponieważ ból był ogromny, lecz mimo wszystko przy każdym kolejnym zetknięciu problem zaczął zanikać. Mimo regularnej depilacji nie zauważyłam wrastających włosów. Nie doradzę niestety dziewczynom, które mają z tym problem bo sama nigdy tego nie doznałam, a nawet jeśli to już o tym zapomniałam. Mój depilator jest typowo kobiecy, wygodny do trzymania w dłoni, bardzo szybko chodzi dzięki temu depilacja jest znacznie szybsza i mniej bolesna. A Wy sięgacie po depilatory czy wolicie tradycyjne golenie maszynką? Udostępnij ten post

7 komentarzy :

 1. Mam depilator, ale rzadko z niego korzystam. Na co dzień decyduję się na zwykłą maszynkę, ewentualnie sięgam po plastry z woskiem :D A depilator z Brauna leży zakurzony w szafie :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam depilator, ale nie dla mnie on ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedyś dostałam depilator :) i ani razu go nie uzywalam

  _________________
  Idealna toaletka
  blog.justynapolska.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja właśnie szukam jakiegoś fajnego depilatora :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jednak wolę depilację woskiem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy ten depilator :)
  Klikniesz w linki w nowym poście będę wdzięczna ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. kiedyś używałam depilatora , chyba też mam z philips. taka metoda usuwania włosków jest dla mnie jednak zbyt bolesna.

  OdpowiedzUsuń

Cześć:) Miło, że skusiłam Cię do pozostawienia komentarza. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje mnie do dalszego działania na blogu.

P.S. Komentarze obraźliwe, które nie mają zamiaru konstruktywnej krytyki będą usuwane. Kultura na moim blogu to podstawa! Pamiętaj o tym :)