599- LAKIER ŻELOWY GLOSSY GEL INGRID
Instagram

Witajcie!

Dziś pokażę Wam mojego ulubieńca, którego najczęściej nosze na swoich paznokciach. LAKIER ŻELOWY GLOSSY GEL INGRID
Informacje od producenta:
Lakier Glossy Gel INGRID nadaje paznokciom wyjątkowo  intensywny kolor oraz niepowtarzalny połysk już za pierwszym pociągnięciem. Nowoczesna formuła zapewnia równomierne krycie, a szeroki, płaski pędzelek gwarantuje perfekcyjną aplikację. Produkt utwardza płytkę paznokcia oraz doskonale do niej przylega dzięki czemu manicure jest trwały przez kilka dni.

Strona internetowa:

Odcień:
539

Jak wiecie jestem ogromną fanką lakierów do paznokci. Nie pamiętam kiedy chodziłam z niepomalowanymi. Jestem zachwycona, odcień okazał się moim ideałem, czymś czego szukałam od dawna. Kolor jest podobny do kawy z mlekiem. Cudownie wygląda na paznokciach, świetnie się pracuje pędzelkiem, ponieważ jest dość szeroki i szybko można pomalować płytkę paznokcia. Dwie cienkie warstwy wystarczają do idealnego pokrycia, które pozwala nam osiągnąć kolor z buteleczki. Lakier utrzymuje się długo. Ja zmywam go po około 5 dniach, ponieważ mam już odrosty i mało estetycznie to wygląda. Kolor nie zmywa się oraz nie odpryskuje z końcówek paznokci. Ma cały czas taką samą intensywną pigmentację. Dodatkowo lakier zmywa się bardzo szybko, każdy zmywacz sobie z  nim radzi, nie muszę się męczyć by pozbyć się go z paznokci.

Udostępnij ten post

8 komentarzy :

Cześć:) Miło, że skusiłam Cię do pozostawienia komentarza. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje mnie do dalszego działania na blogu.

P.S. Komentarze obraźliwe, które nie mają zamiaru konstruktywnej krytyki będą usuwane. Kultura na moim blogu to podstawa! Pamiętaj o tym :)