400- Podziękowania, pytania do Q&A
Instagram

Witajcie !
Dzisiaj post będzie nieco inny, lecz na samym początku chce Wam bardzo podziękować.

Jak widać dotrwałam już do 400 posta... Od czasu kiedy zaczęłam prowadzić bloga, tak jak widać wiele się zmieniało. Jakość zdjęć, tło, kolorystyka bloga, nagłówek, forma prezentacji postów, wprowadziłam makijaże. Tak wiele się teraz tutaj dzieje, że sama jestem z tego dumna jak prężnie rozwinął się blog i jak wiele Was już tutaj jest :) Mianowicie obserwatorów z dnia na dzień przybywa jest już Was w tym gronie ponad 400, do strefy google + także dołączyło prawie 400 osób. Żałuję tylko, że na samym początku zakładania działalności tutaj nie stworzyłam dla Was strony na facebook'u, komunikacja tam z Wami jest o wiele łatwiejsza i tam także przybywa Was cały czas, z czego bardzo się cieszę i dziękuję. 
Gdyby nie było Was ten blog by nie istniał. Chce Wam za to podziękować i cieszę się, że tak wielkim gronem udzielacie się w komentarzach, piszecie do mnie prywatne wiadomości, że mam możliwość poznawania Was jeszcze bliżej. 
Chce także podziękować za miły odbiór współprac, które podejmuję, dzięki czemu mam większą możliwość dostępu do produktów, które wiele z Was kupuje po mojej recenzji. Niedługo pojawi się także post o nowo podjętej współpracy, dzięki której będziecie mogły czytać moich prac jeszcze więcej, lecz nie macie się o co bać, tutaj będę nadal regularnie i codziennie będą pojawiały się nowe posty. 

Ostatnio wiele myślę nad rozwojem bloga, nad tym co jeszcze mogę wprowadzić, żeby Wam pomóc, zainteresować Was czymś. Może małe pogotowie włosowy, Q&A ? 
Jeśli macie jakieś pytania dotyczące makijażu, włosów, mnie, czy czegokolwiek innego zachęcam do zadawania pytań w komentarzach. Postaram się wszystko zebrać w całość i odpowiedzieć na wszystko w jednym poście. Wiec do dzieła kochane macie jakieś pytania piszcie !

Udostępnij ten post

9 komentarzy :

 1. Kasiu, Gratuluję! 400 postów to jest coś. Tutaj widać Twoją pracę i Twoje zaangażowanie. Świetnie, że jesteś i świetnie że jesteś dla nas. Ja serdecznie dziękuję i cieszę, że mogę do Ciebie zaglądać i podpatrywać co masz do zaoferowania. Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju bloga i wspaniałych wiernych czytelniczek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krysiu dziękuję za tak miły komentarz, owszem wkładam ogrom pracy i serca w te wszystkie posty. Miło mi, że tutaj zaglądasz :) Ja dzięki Tobie ostatnio o wiele częściej goszczę w kuchni :D

   Usuń
 2. Gratuluje i życzę dalszego rozwoju bloga:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje Ci Kochana takiej ilosci wpisow :)! Gratuluje rowniez pozytywnego rozwoju bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie gratuluję - przede wszystkim wytrwałości w prowadzeniu bloga :) 400 postów to duże osiągnięcie.

  OdpowiedzUsuń

Cześć:) Miło, że skusiłam Cię do pozostawienia komentarza. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje mnie do dalszego działania na blogu.

P.S. Komentarze obraźliwe, które nie mają zamiaru konstruktywnej krytyki będą usuwane. Kultura na moim blogu to podstawa! Pamiętaj o tym :)