532-Wilkinson Xtreme 3 SensitiveInstagram

Witajcie!
Wiadomo lato pełnymi krokami wkroczyło do nas i większość z nas sięgnęła po sukienki, spódniczki, szorty. Oczywiście musimy pamiętać o odpowiedniej depilacji. Mi oczywiście towarzyszą różne kremy do depilacji, depilator oraz maszynki. Wolę inwestować w te dla mężczyzn ponieważ są mocniejsze.Dzisiaj zajmiemy się maszynką do golenia Wilkinson Xtreme 3 Sensitive. Kupiłam ją w Tesco. Nie zawsze sięgam po depilator w okolicach pach i osobiście wolę tam maszynki, ponieważ depilator wiadomo powoduje ból. A zmiany są jak najbardziej mile widziane. Muszę przyznać, że tą maszynkę pokochałam, nie zapycha się, jest ostra. Mogę się nią szybko ogolić bez zbędnych podrażnień. Pokochałam ta maszynkę za zręczne szybkie działanie. Czasem nie mam czasu na długie monotonne golenie i potrzebuje tego na już. Dzięki tej maszynce jest to absolutnie możliwe, wystarczy poświecić 2 minutki i efekt pięknej, gładkiej skóry gwarantowany!
Udostępnij ten post

9 komentarzy :

 1. Mam podobną i jak na jednorazówki, są naprawdę fajne :D Nie dorównują Venusom, ale ich cena nie odstarsza tak bardzo jak tych drugich :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też ich używałam :) Są jak najbardziej ok :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja używam tych zwykłych różowych

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też na ogół wolę maszynki dla mężczyzn, chociaż tej nie miałam jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja uwielbiam gilette proglide z 5 ostrzami, rewelacja.

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam tą maszynki i byłam z niej bardzo zadowolona :) Aktualnie używam extreme beauty różowa i niebieskie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam je! Jedyne maszynki, które mnie nie zacinają :)
  Pozdrawiam, CapelliSani.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ją jednak wolę maszynki z wymienialanymi ostrzami nie tepia się tak szybko ;)

  OdpowiedzUsuń

Cześć:) Miło, że skusiłam Cię do pozostawienia komentarza. Jest to dla mnie bardzo ważne i motywuje mnie do dalszego działania na blogu.

P.S. Komentarze obraźliwe, które nie mają zamiaru konstruktywnej krytyki będą usuwane. Kultura na moim blogu to podstawa! Pamiętaj o tym :)